ПН-НД з 9:00 до 18:00

Онлайн конструктор акумулятора

Послуги збирання акумуляторів на замовлення. Швидко та недорого зробимо акумуляторну збірку, перевіримо її та відправимо зручним перевізником у будь-який куточок України. Більше 10 років продаємо та збираємо акумуляторні батареї практично для будь-яких пристроїв.

Battery Group – якщо потрібний акумулятор, тоді ви потрапили за адресою.

Що таке акумуляторна збірка і навіщо вона потрібна

Збірка літієвих акумуляторів – комплект з кількох акумуляторних осередків, електродів, електролітів та захисної системи. Акумуляторні збірки відрізняються за типом конструкції, застосування та хімічним складом.

Показати весь текст

У нас можна замовити складання акумуляторної батареї у трьох варіантах хімії:

 • Li-Ion - літій-іонний. Найбільш популярні та широко використовуються в побуті.
 • LiFePO4 – залізо-фосфатний.
 • Lto – літій-титанатний.

Зовні акумулятрне складання lifepo4 та Li-Ion – це прямокутний корпус з вентиляцією або без неї, всередині якого спаяно кілька невеликих акумуляторів. Але головне «начинка» – потужність, захована у коробочці.

Головні технічні характеристики акумуляторної батареї на замовлення:

 1. Емність. Кількість електричної енергії, яку акумуляторна збірка Li-Ion може зберігати та віддавати. Вимірюється в ампер-годиннах.
 2. Номінальна напруга. Вказує на середню напругу акумулятора в робочому стані. Наприклад, для літій-іонних акумуляторів 18650 номінальна напруга зазвичай становить 3,6-3,7 В.
 3. Максимальна напруга заряду. Величина, за якої акумуляторна збірка 18650 (або інша) може бути заряджена без ризику пошкодження.
 4. Максимальний струм розряду. Максимум струму, який акумулятор може віддавати без перегріву або пошкоджень. Вимірюється у амперах.
 5. Цикли заряджання/розряджання. Скільки повних циклів заряджання та розряджання, які акумуляторне складання може пройти до того, як його ємність почне знижуватися. Значення від 300 до 1000.
 6. Робоча температура. Діапазон температур, в межах якого збирання АКБ 18650 може надійно функціонувати. Зазвичай вказується мінімальна та максимальна температури у градусах Цельсія.

Використовувати збирання АКБ з 18650 можна в живленні смартфонів, планшетів, ноутбуків, плеєрів, фотоапаратів, електроінструментів, дрилів, ручних пилок. Останнім часом набирає популярності складання li ion акумуляторів для дрона та електротранспорту: моноколесо, гіроскутер, електровелосипед та електросамокат. Складання акумулятора для електромобіля - зазвичай великий блок з безліччю осередків. Такий тип ми теж паяємо.

Як замовити акумуляторну збірку в майстерні “Battery Group”

Найшвидше купити складання літієвого акумулятора або іншого типу батареї по телефону. Зателефонуйте чи напишіть нам на вказаний номер.

Якщо ви бажаєте замовити складання акумуляторної батареї через конструктор на сайті:

 • Вкажіть тип батареї: Lto, Li-Ion, LiFePO4.
 • Введіть напругу.
 • Потрібну ємність А.
 • Потужність споживання Вт.

Обов'язково залиште коректні контактні дані: телефон та ім'я, електронна пошта – за бажанням.

Ціна та терміни збирання акумуляторів на замовлення

Як тільки майстер отримає запит (зазвичай протягом години в робочий час), він зателефонує вам і озвучить, яка ціна збирання акумулятора буде, погодить виробника акумулятора, уточнить, чи потрібно зарядне, корпус, інвертор та інші розхідники до батареї.

Ціна

Ціна акумуляторів на замовлення залежить від типу та потужності батареї, кількості складових. До вартості самих акумуляторів додається ціна паяння акумуляторної батареї – послуги майстра. Якщо ціна акумулятора на замовлення вас влаштовує – ми оформляємо замовлення та просимо внести передоплату (повна сума або лише вартість акумуляторів – за домовленістю).

Терміни

За часом збирання акумуляторів на замовлення в Україні займає від одного робочого дня. Знову ж таки все залежить від завантаженості співробітників, але на практиці ми намагаємося зібрати акумуляторну батарею прямо в день звернення і відправити посилку якнайшвидше.

Нестандартне замовлення

Буває, що Li-Ion акумулятора потрібної потужності немає і його доводиться замовляти. Швидше це виняток із правил і лише для рідкісних чи об'ємних замовлень. У цьому випадку, якщо клієнт не поспішає і в нього справді нестандартне замовлення, ми чесно говоримо, що доведеться почекати, наприклад, тиждень чи днів 10.

Тестування

Ми тестуємо роботу акумуляторної батареї, зібраної на замовлення. Перевіряємо її на працездатність, швидкість заряду. Ви отримуєте протестований акумулятор на замовлення.


Залишились питання?

Набирайте, ми все розповімо. Консультація не зобов'язує вас замовити складання акумулятора. Ви знатимете ціну і з впевненістю в 99% повернетеся і оформите покупку у нас.

11.05.2023

Конструктор акумулятора

За допомогою цього конструктора, ви можете замовити індивідуальну збірку акумулятора під ваші потреби.

  Тип акумулятора (обов'язково)
Доставка

По всій країні за тарифами оператора Нова Пошта

Заявки 24/7

У вас виникли питання? Напишіть нам або замовте дзвінок

Гарантія якості

Сертифікований товар від надійних виробників

Ціни

Доступні ціни, постійним клієнтам знижки і бонуси