ПН-НД 9:30-19:00
СБ-НД 10:00-16:00
Заявки на сайті 24/7

Зарядні пристрої до Li-ion акумуляторів та літієвих батарей.

10S Зарядний пристрій LiitoKala, 36 В, 2 А, роз'єм 5,5 x 2,1 мм

Зарядний пристрій LiitoKala, 36 В, 2 А 10S, роз'єм 5,5 x 2,1 ммНапруга зарядки, 42в (± 0,1), св..

900.00 грн.

13S Зарядний пристрій LiitoKala, 48 В, 2 А, роз'єм 5,5 x 2,1 мм

Зарядний пристрій LiitoKala, 48 В, 2 А 13S, роз'єм 5,5 x 2,1 ммНапруга зарядки, 54,6 (± 0,1), с..

470.00 грн.

13S Зарядний пристрій, 48 В, 5 А

Зарядний пристрій, 48 В, 5А 13SНапруга зарядки, 54,6 (± 0,1), світлодіод горить зеленим світлом..

1700.00 грн.

14S Зарядний пристрій LiitoKala, 52 В, 2 А, роз'єм 5,5 x 2,1 мм

Зарядний пристрій LiitoKala, 52В, 2А 14S, роз'єм 5,5 x 2,1 ммНапруга зарядки, 58,4 (± 0,1), сві..

950.00 грн.

21S Зарядний пристрій, 72 В, 10А, алюмінієвий корпус

Зарядний пристрій, 72, 10 А 21SІндикатор зарядуНапруга зарядки, 88.2 (± 0,1), світлодіод горить..

2600.00 грн.

3S Зарядний пристрій LiitoKala, 12 В, 5 А, роз'єм 5,5 x 2,1 мм

Зарядний пристрій LiitoKala, 12 В, 5 А 3S, роз'єм 5,5 x 2,1 ммНапруга зарядки 12.6в (± 0,1), св..

520.00 грн.

Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)

Зарядні пристрої до Li-ion акумуляторів та літієвих батарей.

Зарядні пристрої до Li-ion акумуляторів

Якщо ви вирішили придбати акумулятор або замовити зборку акумуляторної батареї, не забудьте купити зарядний пристрій Li-ion. У майстерні Battery Group ви зможете підібрати зарядне для літію 12, 24, 36, 48, 52, 60, 72В. Оригінальні зарядки для електроінструменту, електротранспорту, ліхтарів. Допоможемо вибрати за характеристиками, перевіримо та відправимо Новою Поштою.

Як працює зарядний пристрій для Li-ion акумуляторів

Зарядне до літієвих батарей налаштовується мікроконтролером – задаються необхідні параметри та алгоритми заряджання. Зазвичай такі зарядні пристрої Li-ion купити намагаються до складних і об'ємних збірок. У простих моделей за контроль відповідають датчики та вбудовані таймери.

Безпечний та ефективний процес заряджання акумулятора виконується у три етапи:

 1. Підготовка. Не рекомендується пускати високий струм на розряджений акумулятор. Спочатку дається невелика напруга, щоб уникнути виходу батареї з ладу.

 2. Швидка зарядка. Коли батарея набирає потрібну величину заряду, запускається прискорене зростання напруги при постійному струмі. Розмір струму вказаний у характеристиках ЗП.

 3. Завершення. Класичний сценарій – плавне зниження струму та його повне відключення. Як тільки рівень заряду досягне максимуму, ЗП вимикається.

Як це відбувається на практиці? Варіантів кілька. Встановлюється таймер і ЗУ вмикається на максимальний граничний струм заряджання. Ця межа та час задаються зовнішнім резистором. Ще буває контроль температури. Тут легко – температурний датчик фіксує температуру батареї. Якщо вона нагрілася до максимальної величини – ЗУ вимикається. Ще можна купити зарядку літієвої батареї з обмеженням мінімального струму заряду, таймером і навіть розумну зарядку смарт з купою програм. Незважаючи на різницю у дії, функція у них одна – відновлювати заряд батареї.

Технології заряджання літієвих батарей

Якщо вам потрібно купити ЗУ Li-ion акумулятора, ви зустрінете в характеристиках одне з двох значень: лінійні або зарядки імпульсні:


 • Лінійний заряд літієвого акумулятора характеризується плавною зміною струму, що сприяє рівномірному та стабільному зарядженню або розрядженню, забезпечуючи тривалий термін служби батареї.

 • Імпульсна зарядка літієвого акумулятора надає високий струм на короткий проміжок часу, що може бути корисним для швидкого заряджання, але може вплинути на його життєздатність та безпеку.


Лінійні зустрічаються частіше, хоча для деяких приладів (коли потрібен швидкий підзаряд) все-таки краще купити імпульсні. Загалом вибираємо виходячи зі специфіки батареї до конкретного приладу.

Основні технічні характеристики зарядного пристрою Li-ion

У картці товару зарядне до літію описують у різних технічних параметрах. Насамперед це кількість слотів. Купити зарядне Li-ion можна на одну, дві, шість і більше осередків.


Інші важливі дані:

 • Номінальна напруга: Зазвичай 3,6-3,7 для одиночних літієвих слотів і до 72 в багатоскладовому корпусі.

 • Струм заряджання. Розмір струму, з яким батарея заряджається. Зазвичай вказується у амперах (А). Для стандартних зарядних пристроїв значення можуть становити від 0,5 до 2 А, а для швидких зарядних пристроїв - від 2 А до 5 А і вище.

 • Режими заряджання: лінійний, імпульсний, швидкісний (швидка зарядка) тощо.

 • Захист від перезаряджання. Функція, що запобігає перезарядженню батареї, щоб уникнути пошкодження або потенційних небезпек. Це може бути реалізовано за допомогою системи автоматичного вимкнення або контролю струму.

 • Індикатори стану. Може включати лампочки, які показують поточний статус заряджання (наприклад, заряд, повний заряд, помилка тощо).

 • Портативність. Деякі зарядні пристрої до літію можуть бути компактними та переносними, щоб забезпечити зручність у використанні в дорозі.


Ми обов'язково тестуємо роботу ЗУ для літію перед тим, як надіслати його покупцю. Якщо ви вже зробили замовлення на індивідуальне складання акумулятора або купуєте Li-ion у нас на сайті, ми порадимо оптимальний за параметрами зарядний пристрій.


Нагадуємо, у нас є послуга зі збирання літієвої батареї практично під будь-яку техніку: починаючи від ліхтариків та ноутбуків, закінчуючи батареями для човнових моторів, автономних станцій та потужних батарей для електричного транспорту. За подробицями набирайте нас або пишіть у Вайбер.

Просте замовлення

Наш менеджер допоможе підібрати і замовити потрібний вам товар