ПН-НД 9:30-19:00
СБ-НД 10:00-16:00
Заявки на сайті 24/7

Інвертори та перетворювачі напруги. Battery Group


Інвертори та перетворювачі напруги. Battery Group

Інвертори та перетворювачі напруги


Перетворювач напруги дозволить живити електроприлади через акумулятор, коли вимикають світло чи немає фізичного доступу до розетки. Річ неймовірно потрібна і останнім часом просто необхідна у кожному будинку. Придбати інвертор недорого ви можете на сайті Battery Group. У нас в наявності ходові та недорогі інвертори з найпопулярнішими параметрами.

Як працює інвертор (перетворювач струму)

Акумуляторний інвертор - пристрій, який перетворює постійний струм (DC) від літієвих акумуляторів на змінний струм (AC), що використовується для живлення різних електричних пристроїв. Він дозволяє витрачати накопичену енергію акумуляторів для живлення електроприладів без зовнішнього джерела живлення.


Процес перетворення струму в інверторі виглядає так:

 • З акумулятора або акумуляторної батареї постійний струм надходить у перетворювач напруги.

 • Високочастотний генератор всередині інвертора змінює струм змінного струму.

 • Транзистори задають струму потрібну частоту та амплітуду.

 • Отриманий струм проходить через фільтри, які видаляють шуми та перешкоди, забезпечуючи більш гладку та стабільну форму синусоїди.

 • Вихідна напруга стабілізується під задані параметри напруги.

 • Вже перетворений та відфільтрований струм виходить з інвертора та стає доступним для використання електричними приладами.


До перетворювача можна підключити побутову та дрібну кухонну техніку, опалювальні котли, важливі медичні прилади (ШВЛ, кардіограф тощо), аудіо та відео апаратуру.


Коли потрібно купити інвертор:

 • Якщо є необхідність використовувати електричні прилади або обладнання, які працюють від змінного струму, але у вас доступний лише Li-ion акумулятор.

 • Для поїздки, походу, тривалого перебування далеко від міської інфраструктури. Перетворювач струму буде живити ліхтарі, мотор човна, зарядку телефону або ноутбука. Будь-які необхідні малопотужні електричні прилади.

 •  У разі вимкнення електроенергії. Інвертор дозволить включити освітлення, опалювальний котел, комп'ютер, телевізор і забезпечити їх автономну роботу від 4 до 12 годин (цифра дуже усереднена).


Головне, щоб потужність інвертора відповідає потребі приладів, що підключаються. В Україні цей стандарт 220-240 В.

Який інвертор купити? Розбір технічних характеристик

За формою вихідного струму перетворювачі бувають звичайні (модифіковані) та з чистою синусоїдою. Другі створюють струм в ідеальній синусоїдальній формі, ідентичний сигналу в електричній мережі. У простих перетворювачах ця форма лише наближена. Краще купити інвертор з чистою синусоїдою. Він підходить для вимогливої техніки: комп'ютери, монітори, холодильники, пральні машини і т.д.


Усього виділяють п'ять основних властивостей перетворювача струму:

 1. Потужність. Максимум, який інвертор може надати у ватах (Вт).

 2. Вихідна напруга у вольтах (В). Напруга може бути постійною (наприклад, 12 В, 24 В) або змінною (наприклад, 120 В, 230 В), залежно від вимог пристроїв, що підключаються.

 3. Форма струму. Чиста синусоїда або модифікований інвертор.

 4. Ефективність. Вимірюється у відсотках і вказує, яка частина вхідної енергії перетворюється на вихідну. Чим вище цифра, тим менше втрати енергії.

 5. Захист. Деякі інвертори оснащені захистом від короткого замикання, перевантаження, перегріву та низької напруги.


За формою всі інвертори однакові. Це компактний блок з роз'ємами для підключення акумулятора та кнопками управління. Всі властивості зазвичай наносять на корпус. В Україні найчастіше хочуть купити перетворювач 12 220 для будинку.

Купити інвертор у майстерні Battery Group

За багато років роботи ми вивчили запити наших покупців і підібрали асортименти так, щоб ви змогли купити інвертор для акумулятора під різні потреби: для дому, офісу, віддаленої роботи, поїздок, обігріву будинку без електрики.


Якщо вам потрібно зібрати літієву батарею, купити акумулятори різних ємностей та напруги, підібрати зарядну та захисну плату до них – набирайте нас. Озвучте завдання, розкажіть, до якого приладу потрібна батарея, а ми підкажемо, як вам зібрати акумулятор недорого, проведемо складання, протестуємо батарею.

Всі товари перед тим, як надіслати їх покупцю, ми перевіряємо на працездатність. На батареї індивідуального збирання даємо післяпродажну гарантію. Для великих замовлень розглянемо варіант знижки. Телефонуйте, все обговоримо.


В категорії немає товарів

Просте замовлення

Наш менеджер допоможе підібрати і замовити потрібний вам товар